Dni Trzebini już w najbliższy weekend

Dodano: 2012-06-29, Autor: Administrator Systemu

Już po raz 18. mieszkańcy Trzebini obchodzić będą święto swojego miasta. W najbliższy weekend cykl imprez zainauguruje plenerowe wystawienie widowiska muzycznego „Wielka Gala Operetki i Pieśni Neapolitańskich”, które odbędzie o godzinie 20.00 w Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej (godz. 20.00). Dzień później przy ulicy ochronkowej wystąpią artyści z krakowskiej piwnicy pod Baranami. Natomiast w niedzielę do naszego miasta zawita mobilna strefa kibica w ramach ogólnopolskiego projektu Fan City Tour podczas której można będzie zobaczyć finał euro 2012 Hiszpania – Włochy.

To tylko główne atrakcję XVIII Dni Trzebini. Zaplanowano także wiele imprez towarzyszących. Cały harmonogram święta miasta znaleźć można na portalu UM pod adresem www.trzebinia.pl.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.