Autobusy po staremu

Dodano: 2011-12-20, Autor: Administrator Systemu

Utrudnienia spowodowane zawieszeniem linii autobusowej numer 15 i 10 trwały tylko dziewięć dni. W czwartek 15.12.2011 Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” przywrócił ruch autobusowy między osiedlem ZWM a Młoszową. Powodem pierwotnego zawieszenia kursów autobusów były prace remontowe mostu w Młoszowej. Jak się później okazało pojazdy ZK KM-u poradziły sobie z utrudnieniami drogowymi w trzebińskim sołectwie i zarząd związku podjął decyzję o powrocie do starych kursów.

W rozwinięciu oficjalny komunikat ZK KM

 

Remont schodów przy „piątce” zakończony

Dodano: 2011-12-20, Autor: Administrator Systemu

Od kilkunastu dni mieszkańcy osiedla mogą korzystać z wyremontowanych schodów (na zdjęciu), które usytuowane są nieopodal bloków 4 i 5 i prowadzą w stronę bloków 7 i 8. Koszty prac remontowych po połowie pokrył PSM w Chrzanowie oraz trzebiński magistrat.

Turniej szachowy przedszkolaków

Dodano: 2011-12-13, Autor: Administrator Systemu

W dniu 10 grudnia w Domu Kultury Willi NOT w Trzebini-Sierszy odbył się Ogólnopolski Turniej Szachowy Przedszkolaków. Organizatorem tego wydarzenia był UKS "Hetman Koronny" Trzebinia i Trzebińskie Centrum Kultury, a jednym z mecenasów została Rada Osiedla ZWM, którą reprezentował przewodniczący Zbigniew Krawczyk. W turnieju wzięło udział 14. zawodniczek i 31. zawodników. RO ZWM ufundowała dla najlepszej zawodniczki i zawodnika okazałe puchary.

Pegaz zaprasza na spektakl noworoczny

Dodano: 2011-12-13, Autor: Administrator Systemu

Powszechna  Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chrzanowie KLUB ”PEGAZ” zaprasza MIESZKAŃCÓW OSIEDLI SPÓŁDZIELCZYCH DO TEATRU ROZRYWKI W CHORZOWIE NA KONCERT SYLWESTER BIS” w dwóch terminach: 14 styczeń 2012 (sobota) godz.17 oraz 4 luty 2012 (sobota) godz.17.

Więcej w rozwinięciu

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów

Dodano: 2011-12-09, Autor: Administrator Systemu

Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie informuje, iż z powodu remontu mostu

w ciągu DK 79 w Młoszowej od dnia 06.12.2011 r. trasy linii 10 oraz 15 zostają skrócone do tymczasowego przystanku Trzebinia Os. ZWM Parking zlokalizowanego przy ul. Młoszowskiej powyżej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych, nieopodal przystanku Trzebinia Os. ZWM Kiosk.

Więcej w rozwinięciu

Życzenia dla górników

Dodano: 2011-12-04, Autor: Administrator Systemu

Z okazji Górniczego Święta ,,Barbórki” wszystkim górnikom, pracownikom kopalni i ich rodzinom życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i pracy zawodowej.
Aby praca w górnictwie – trudna i ofiarna – dawała górnikom dużo satysfakcji i osobistych korzyści. Życzymy także dobrego zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń. Tyle samo wyjazdów co zjazdów. Życzenia też kierujemy do tych, którzy odpoczywają na zasłużonej emeryturze.

Niech Święta Barbara ma Was zawsze w swej opiece.

Mieszkańcy, Rada Osiedla i miejscy radni.

Plan remontów na 2012r

Dodano: 2011-12-01, Autor: Administrator Systemu

Po konsultacjach Rada Nadzorcza PSM w Chrzanowie zatwierdziła plan remontów na osiedlu ZWM w przyszłym roku. Całkowity koszt robót wyceniono na 1 137 665 zł. Wykonane zostaną m.in. Docieplenie ścian, zamalowanie graffiti, roboty dekarskie, remont balkonu, nowe miejsca postojowe. Szczegóły prac w rozwinięciu.

MKS zdobył Puchar

Dodano: 2011-12-01, Autor: Administrator Systemu

W finałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Chrzanów rozegranym w Żarkach, MKS Trzebinia-Siersza pokonał Orła Balin po serii rzutów karnych 5:3. W regulaminowym czasie obie drużyny strzeliły po dwie bramki. W składzie zespołu z Trzebini wystąpiło dwóch mieszkańców naszego osiedla: Norbert Ciepichał i Dominik Rolka. Ten ostatni w meczu pełnił rolę kapitana zespołu i po końcowym gwizdku uniósł w górę okazały puchar.

 

 

Nowe oświetlenie przy „trzynastce”

Dodano: 2011-11-24, Autor: Administrator Systemu

W okolicy bloku nr.13 na osiedlu ZWM  zostały zamontowane dwa słupy oświetleniowe. Przedsięwzięcie zrealizowane zostało z inicjatywy Rady Osiedla i Radnego Miasta Trzebini Tomasza Kobiereckiego. Nowe słupy rozświetliły parking oraz chodnik wiodący do przystanku autobusowego przy ulicy Młoszowskiej. Mamy nadzieję, że poprawi to bezpieczeństwo na parkingu a zwłaszcza poruszanie się pieszych idących na przystanek autobusowy i do kościoła – oświadczył Przewodniczący RO Zbigniew Krawczyk.

Otwarcie jednostki Informacji Turystycznej w Trzebini

Dodano: 2011-11-24, Autor: Administrator Systemu

W dniu 23.11.2011r uroczyście otwarto jednostkę Informacji Turystycznej w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej w Trzebińskim Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 74.Uroczystego otwarcie dokonali Witold Latusek członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Burmistrz Miasta Trzebini Stanisław Szczurek.