ZGŁOSZONO DO URZĘDU MIASTA

Dodano: 2018-09-04, Autor: Administrator Systemu

W związku z zapytaniami mieszkańców kiedy będą realizowane prace na terenach przez nich zgłoszonych do Rady Osiedla, informujemy, że dniu 21 sierpnia przewodnicząca Rady Osiedla przesłała pocztą elektroniczną zgłoszenie do Urzędu Miasta wraz z zdjęciami.
"Witam. Zgodnie z rozmową telefoniczną przesyłam zdjęcia terenów na których należy dokończyć prace.
1. Zarośnięte trawą schody prowadzące wzdłuż bloku 18 i 17 od ulicy Krakowskiej do Targowej.
2. Zaniedbana droga znajdująca się przed blokiem nr 13, od ulicy Młoszowskiej do bloku nr 12.
3. Uporządkować teren przy nowym parkingu od strony ul Krakowskiej.
Równocześnie bardzo proszę podczas zabierania zniszczonych drewnianych figurek zabrać wszystkie cegły , które zabezpieczały figurki oraz usunąć wszystkie wystające pręty aby nie zagrażały bezpieczeństwu dzieci."

FESTYN RODZINNY

Dodano: 2018-08-24, Autor: Administrator Systemu

Zapraszamy mieszkańców osiedla do wspólnej zabawy. Na spotkaniu biesiadnym Rada Osiedla częstowała własnymi wypiekami, liczymy na to, że teraz spróbujemy pyszności przygotowanych
przez mieszkańców.

INFORMACJA DLA WŁAŚCICIELI GARAŻY.

Dodano: 2018-08-19, Autor: Administrator Systemu

W związku z licznymi zapytaniami właścicieli garaży, udostępniamy pismo Urzędu Miasta dotyczące koszenia terenu koło garaży usytuowanych na ul. Młoszowskiej poniżej bloku nr 13.
Do roku ubiegłego teren ten był utrzymywany przez UM.
Od tego roku obowiązek ten przeszedł na osoby posiadające umowę dzierżawy oraz użytkowników wieczystych garaży i terenów przylegających.

Rada Osiedla

AKCJA KOTY

Dodano: 2018-08-19, Autor: Administrator Systemu

W tym tygodniu na naszym osiedlu udało się złapać 8 kotów wolno żyjących, które będą wysterylizowane lub wykastrowane. Dziękujemy Pani Izie mieszkance osiedla oraz Pani Dianie z https://www.facebook.com/TOP.INNI/, które zajęły się sprawą zmniejszenia rozmnażania się kotów.
Bardzo dziękujemy Pani Anetce i Panu Mateuszowi, którzy na prośbę Rady Osiedla aktywnie uczestniczyli w tej akcji.

Rada Osiedla

ZAPISY NA SZERMIERKĘ.

Dodano: 2018-08-13, Autor: Administrator Systemu

Od września Trzebińskie Centrum Kultury wprowadza nowe zajęcia: szermierkę, które odbywać się będą w Domach Kultury w Młoszowej
i w   Myślachowicach. 2 razy w tygodniu po 1,5 godz. Odpłatność: 200 zł miesięcznie.
Więcej informacji i zapisy pod nr tel. 512 081 495
oraz 501 498 059

3 września lekcja pokazowa:
godz. 17:00  Dom Kultury w Myślachowicach
godz. 18:00 Dom Kultury w Młoszowej

URZĄD MIASTA ZLECIŁ WYKONANIE PROJEKTU PLACU ZABAW

Dodano: 2018-08-10, Autor: Administrator Systemu

Czy tak będzie wyglądał plac zabaw na naszym osiedlu?

Jeszcze nie wiemy.
Otrzymaliśmy pismo, że w lipcu Urząd zlecił opracowanie dokumentacji projektowej na wykonanie 3 koncepcji zagospodarowania terenu placu zabaw.
Następnie w przypadku zabezpieczenia środków w budżecie gminy na rok 2019 przystąpi do ogłoszenia przetargu na wykonanie wskazanej koncepcji przez Radę Osiedla Widokowe.
Zabezpieczenie środków na w/w plac zabaw ujęliśmy w wniosku do Urzędu na zebraniu w dniu 2 sierpnia 2018 r.
Istnieje więc nadzieja, że projekt będzie zrealizowany, tym bardziej, że od 2015 r. prosimy o nowy bezpieczny plac zabaw.

Czy tak będzie wyglądał plac zabaw na naszym osiedlu?
Jeszcze nie wiemy

XIX ZLOT TURYSTYCZNY.

Dwudniowa wycieczka autokarowa.

Dodano: 2018-08-10, Autor: Administrator Systemu

Konkurs fotograficzny dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

TCK ZAPRASZA

26 sierpnia zapraszamy do Dworu Zieleniewskich na imprezę w stylu retro
czyli "Herbatkę u Zieleniewskich".
W programie wręczenie statuetek "Sokoły Kultury", koncerty: Aloszy Awdiejewa, zespołu Kraków Street Band - finalistów programu Must Be The Music.
Występy "Ali i Babki", "Senior Singers" z chrzanowskiego UTW, grupy baletowej działającej przy TCK, pokazy władania białą bronią, turniej szachowy, zabytkowe samochody i bicykle, warsztaty malarskie, fotościanka retro, wystawy.
Tradycyjnie odbędzie się też konkurs na najciekawszy strój retro. Podczas imprezy będzie można zakupić "Zeszyt historyczny" poświęcony tym razem Sierszy.
Liczne stoiska handlowe i promocyjne.
"Herbatka u Zieleniewskich" współfinansowana jest ze środków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.