DZIEŃ DZIECKA I ROZPOCZĘCIE LATA 14.06.2019 R.

Dodano: 2019-06-07, Autor: Administrator Systemu

RADA OSIEDLA WIDOKOWE zaprasza Mieszkańców Osiedla Widokowe na DZIEŃ DZIECKA I ROZPOCZĘCIE LATA w piątek 14 czerwca 2019 r. na terenie Grillowiska. Zapraszamy. Jednocześnie informujemy, że w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych impreza nie odbędzie się.

Zaczyna się rewitalizacja placu zabaw na Osiedlu Widokowym

Dodano: 2019-06-05, Autor: Administrator Systemu

Zaczynamy rewitalizację placu zabaw na Osiedlu Widokowym. Teren będzie zamknięty. W trakcie prowadzonych prac nie będzie można z niego korzystać. Prosimy o korzystanie ze zlokalizowanych na terenie naszego osiedla innych placów zabaw. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z tego terenu.

Burmistrz Jarosław Okoczuk za zgodą radnych podjął decyzję o budowie nowego. Montaż urządzeń do zabaw, ławek, bezpiecznego podłoża, zagospodarowanie terenu wraz z budową nowego ogrodzenia to koszt 284 991 zł. Prace zlecono wyłonionej w przetargu spółce TPC z Krakowa.

Wędkowanie dla dzieci nad Balatonem

Dodano: 2019-06-02, Autor: Administrator Systemu

Podczas Wędkowania nad Balatonem największą rybę złowiła  Julia Przykorzyńska, najwięcej wagowo złowili i zdobyli puchary za  I miejsce- Błażej Gromala, II miejsce Julia Przykorzyńska i III miejsce Natalia Szulewa.

Były słodkości, napoje, pieczone kiełbaski i piękna pogoda.

Pan Burmistrz Jarosław Okoczuk obdarował dzieci pysznymi cukierkami.

Wręczał puchary i dyplomy dla wszystkich uczestników wędkowania.

Młodym wędkarzom  też przez chwilę kibicował Piotr Szybalski radny z Osiedla Widokowe.

Rady Osiedla dziękują PZW koło 122 w Trzebini za pomoc w organizacji Rodzinnego wędkowania. Dziękujemy uczestnikom za świetną zabawę.

PROSIMY NIE PARKOWAĆ

Dodano: 2019-05-29, Autor: Administrator Systemu

W ZWIĄZKU Z PLANOWANYMI W DNIU 31.05.2019 R. (PIĄTEK) PRACAMI PORZĄDKOWYMI NA TERENIE PARKINGU I GRILLOWISKA PROSIMY NIE PARKOWAĆ POJAZDÓW NA WYZNACZONYCH MIEJSCACH PARKINGOWYCH WZDŁUŻ JEZDNI PRZY ULICY MŁOSZOWSKIEJ (POWYŻEJ CENTRUM JĘZYKOWEGO) W GODZINACH OD 16:00 DO 18:00. Dziękujemy

SPACER NORDIC WALKING - już dzisiaj

Dodano: 2019-05-17, Autor: Administrator Systemu

Zapraszamy do wspólnego spaceru. Planujemy dzisiaj wydłużyć nasz spacer do ok. 7 km i odwiedzić Puszczę Dulowską. Liczymy na sprzyjającą pogodę.

WĘDKOWANIE NAD BALATONEM 1 CZERWCA 2019 R.

Dodano: 2019-05-09, Autor: Administrator Systemu

ZAPRASZAMY. Są jeszcze wolne miejsca.

8 MAJA DZIEŃ BIBLIOTEKARZA

Dodano: 2019-05-08, Autor: Administrator Systemu

Z okazji Dnia Bibliotekarza składamy Pani Dyrektor Marcie Sikora i wszystkim Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Trzebini najserdeczniejsze życzenia zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz sukcesów w misji upowszechniania czytelnictwa i kultury słowa. Jednocześnie gratulujemy doświadczenia i wkładu pracy w życie społeczności naszego Miasta oraz liczymy na owocną współpracę :)

Rada Osiedla Widokowe

UTRUDNIENIA W RUCHU

Dodano: 2019-05-07, Autor: Administrator Systemu

Organizator Rodzinnego Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego na trasie Kraków-Trzebinia ostrzega, że w dniu 12 maja 2019 r. pomiędzy godz. 13:00 a 15:30 wystąpią chwilowe utrudnienia ruchu na trasie przejazdu uczestników rajdu tj. Młoszowa - wyjazd ze ścieżki rowerowej przy ul. Szembeka, ul. Na Piaskach, ul. Słowackiego, Zalew Chechło w Trzebini.

WYCIECZKA DO ZOO I AFRYKANARIUM WE WROCŁAWIU

Dodano: 2019-05-05, Autor: Administrator Systemu