BURMISTRZ MIASTA TRZEBINI ZAPRASZA

Dodano: 2019-01-10, Autor: Administrator Systemu

TCK ZAPRASZA

Dodano: 2019-01-10, Autor: Administrator Systemu

Zapraszamy na kolejne spotkanie KinoBzika:
28 stycznia 2018 o godz. 18:00.
Obejrzymy na ekranie i porozmawiamy o oskarowym filmie ARTYSTA. Wstęp wolny!

Za nami 4 seanse powołanego do życia ostatniej jesieni Dyskusyjnego Klubu Filmowego „KinoBzik” w Trzebini i już widać, że publiczność dopisuje. Chętnych do obejrzenia dobrego filmu i podyskutowania o nim jest sporo.

Na pierwsze, wrześniowe spotkanie przyszło kilkadziesiąt osób. W październiku przy okazji wyświetlania „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego salę trzebińskiego kina „Sokół” odwiedziło ponad 230 widzów. To był absolutny rekord – może nawet w skali kraju – bo zajęte były wszystkie miejsca na dole sali i na balkonie, i trzeba było dostawiać dodatkowe krzesła! W listopadzie publiczność została zaproszona na seans z kinem argentyńskim. „Dzikie historie” Damiána Szifrona obejrzało około 130 osób. "Twój Vincent" - 150 osób. Cieszymy się, że miłośników X muzy jest aż tylu.

Spotkania KinoBzików odbywają się raz w miesiącu w trzebińskim kinie „Sokół” - zawsze w poniedziałki, około godz. 18. (Wszystko wskazuje na to, że będą to ostatnie poniedziałki w miesiącu.) Wstęp jest darmowy – nie wymagana jest żadna rejestracja, ani rezerwacja miejsc. Do klubu filmowego zajrzeć może każdy. Na klubowiczów czeka krótkie słowo wprowadzające i drobny poczęstunek, a po seansie – dyskusja i nagrody dla najbardziej aktywnych.

Jeśli więc jeszcze nie dotarliście na KinoBzika – zróbcie to koniecznie!

TCK ZAPRASZA

Dodano: 2019-01-02, Autor: Administrator Systemu

FERIE ZIMOWE

Dodano: 2019-01-02, Autor: Administrator Systemu

TCK ZAPRASZA

Dodano: 2019-01-02, Autor: Administrator Systemu

Koncert TERESY WERNER w DK Sokół w Trzebini, 27 stycznia 2019, godz. 16.00 Bilety w cenie 60 zł. parter, 50 zł. balkon, rezerwacje: (32) 6-110-621

TCK ZAPRASZA

Dodano: 2019-01-02, Autor: Administrator Systemu

WESOŁYCH ŚWIĄT

Dodano: 2018-12-21, Autor: Administrator Systemu

Najserdeczniejsze życzenia, szczęśliwych
i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów
w Nowym Roku 2019

                                  życzy Rada Osiedla

SZACHTY LIBIĄSKIE

Dodano: 2018-12-21, Autor: Administrator Systemu

Pamiętacie pokaz tresury psów na Festynie Rodzinnym?
Odbył się on dzięki Mateuszowi Szumniakowi i jego grupie Szachty Libiąskie. Dziękujemy.

TCK ZAPRASZA

Dodano: 2018-12-21, Autor: Administrator Systemu

BAŁAGAN NA ŚMIETNIKACH

Dodano: 2018-12-21, Autor: Administrator Systemu

Przez 3 lata prosiliśmy o zabezpieczenie śmietników i w listopadzie zostały na osiedlu postawione kontenery. Śmieci nie fruwają po okolicznych krzakach, ale to wszystko z pozytywnych stron. Śmieci w dalszym ciągu są podrzucane przez osoby nie zamieszkałe na osiedlu. Niestety, niektórzy mieszkańcy sami są sprawcami bałaganu na śmietniku. Pan z bloku nr 12 wraz z synem, wieczorem zrzucił koło śmietnika odpady po remoncie mieszkania, był bardzo agresywny do osoby która mu zwróciła uwagę, że źle postępuje. Pan z bloku nr 7 wrzuca śmieci nie segregując dołem kontenera. Pan idąc z garażu, rzuca kołpaki i reklamówkę koło kontenera, dopiero po zwróceniu mu uwagi otwiera kluczem kontener i tam przekłada śmieci. Pan z domu prywatnego zrzuca śmieci koło kontenera po zwróceniu mu uwagi, ładuje worki z powrotem na wózek po czym wywozi je koło parkingu poniżej kotłowni i worki lądują w krzakach. Jedyna nadzieja, że nie jest jeszcze tak żle są mieszkańcy którzy reagują na wszystkie te występki. Zwróciliśmy się o pomoc do Zarządu Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej, Urzędu Miasta oraz Związku Międzygminnego Gospodarki Komunalnej w Chrzanowie o pomoc: w założeniu monitoringu, doświetleniu stanowisk śmietnikowych, uniemożliwieniu samochodom podjazd bezpośrednio pod kontener oraz weryfikację osób nie odprowadzających opłatę za śmieci.