TCK ZAPRASZA

Dodano: 2018-12-21, Autor: Administrator Systemu

BAŁAGAN NA ŚMIETNIKACH

Dodano: 2018-12-21, Autor: Administrator Systemu

Przez 3 lata prosiliśmy o zabezpieczenie śmietników i w listopadzie zostały na osiedlu postawione kontenery. Śmieci nie fruwają po okolicznych krzakach, ale to wszystko z pozytywnych stron. Śmieci w dalszym ciągu są podrzucane przez osoby nie zamieszkałe na osiedlu. Niestety, niektórzy mieszkańcy sami są sprawcami bałaganu na śmietniku. Pan z bloku nr 12 wraz z synem, wieczorem zrzucił koło śmietnika odpady po remoncie mieszkania, był bardzo agresywny do osoby która mu zwróciła uwagę, że źle postępuje. Pan z bloku nr 7 wrzuca śmieci nie segregując dołem kontenera. Pan idąc z garażu, rzuca kołpaki i reklamówkę koło kontenera, dopiero po zwróceniu mu uwagi otwiera kluczem kontener i tam przekłada śmieci. Pan z domu prywatnego zrzuca śmieci koło kontenera po zwróceniu mu uwagi, ładuje worki z powrotem na wózek po czym wywozi je koło parkingu poniżej kotłowni i worki lądują w krzakach. Jedyna nadzieja, że nie jest jeszcze tak żle są mieszkańcy którzy reagują na wszystkie te występki. Zwróciliśmy się o pomoc do Zarządu Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej, Urzędu Miasta oraz Związku Międzygminnego Gospodarki Komunalnej w Chrzanowie o pomoc: w założeniu monitoringu, doświetleniu stanowisk śmietnikowych, uniemożliwieniu samochodom podjazd bezpośrednio pod kontener oraz weryfikację osób nie odprowadzających opłatę za śmieci.

PSM ZAPRASZA

Dodano: 2018-12-17, Autor: Administrator Systemu

PSM ZAPRASZA

Dodano: 2018-12-17, Autor: Administrator Systemu

MIKOŁAJKI

Dodano: 2018-12-03, Autor: Administrator Systemu

1 grudnia dzieci z Osiedla Widokowe spotkały się z Mikołajem w kinie Sokół. Przed spotkaniem grupa teatralna z Domu Gromadzkiego Wodna przedstawiła bajkę "Mikołajkowy Podarunek". Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczącym w tym spotkaniu dzieciom i ich opiekunom za przemiłą atmosferę.

Rada Osiedla

TCK ZAPRASZA

Dodano: 2018-11-25, Autor: Administrator Systemu

Koncertem Noworocznym i lampką szampana powitamy Nowy 2019 Rok w Dworze Zieleniewskich 1.01.2019 o godz. 19:00. Wystąpią: Orkiestra Salonowa Royal Strauss Orchestra oraz soliści międzynarodowych scen operowych i operetkowych: Swietłana Kalinichenko i Roman Korentz oraz wirtuoz skrzypiec Maestro Artur Banaszkiewicz, którzy wykreują dla Państwa najwspanialsze duety miłosne i niezwykle wirtuozowskie kaskady dźwięków muzyki Austro-Węgier.
Koncert Noworoczny "W krainie Wiednia i czardasza. Budapeszt Show" to podróż do romantycznego Wiednia i roztańczonego Budapesztu, magicznego świata operetki i ognistego czardasza, gdzie rozbrzmiewać będą radosne utwory klasyków wiedeńskich oraz muzyka węgierska.W cudownych dźwiękach usłyszymy: szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana oraz odgłosy żywiołowych tańców węgierskich.

Bilety 50 zł. 
Rezerwacje i sprzedaż:
Dwór Zieleniewskich tel. 32 6122 368

BURMISTRZ MIASTA TRZEBINI

Dodano: 2018-11-22, Autor: Administrator Systemu

I sesja Rady Miejskiej 2018-2023
W dniu 21 listopada odbyła się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miasta Trzebini.
Radni odebrali zaświadczenia o wyborze, złożyl i ślubowanie oraz wybrali prezydium Rady.

Nowo wybrany Burmistrz Jarosław Okoczuk złożył ślubowanie i odebrał zaświadczenie o wyborze na to stanowisko.
Zarówno Nowa Rada Miejska w Trzebini, jak i Burmistrz zostali wybrani w wyborach samorządowych, które odbyły się 21 października.
W Radzie Miasta zasiada trzech radnych, którzy są mieszkańcami naszego Osiedla: Teresa JarczykPiotr Szybalski i Mariusz Brzózka.

SPRZĄTAMY PO PIESKACH !

Dodano: 2018-11-22, Autor: Administrator Systemu

Na prośbę Rady Osiedla, Dział Promocji Urzędu Miasta wykonał plakat i ulotki, których zadaniem
jest przypominanie właścicielom piesków o sprzątaniu po swoich pupilach.
Plakaty rozwieszone zostaną na tablicach ogłoszeń natomiast ulotki będą wręczane mieszkańcom.

TCK ZAPRASZA

Dodano: 2018-11-14, Autor: Administrator Systemu

PSM ZAPRASZA

Dodano: 2018-11-14, Autor: Administrator Systemu